ПРЕЗЕНТАЦІЙНА КАРТА ЗАКЛАДУ

Дата: 3 лютого 2020 о 12:19, Оновлено 3 листопада 2021 о 10:45

ПРЕЗЕНТАЦІЙНА КАРТА ЗАКЛАДУ

МАНЬКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КРАСНОСІЛЬСЬКОГО ОЗЗСО

Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою, та держави.

Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору. [ЗУ «Про освіту» від05.09.2017 р №2145-VIII].

КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ ЗАКЛАДУ

Гуманізація й демократизація освітнього процесу, забезпечення наукового, розвиваючого характеру освіти, індивідуалізація та диференціація навчання, формування всебічно розвиненої особистості, підготовленої до активної діяльності в умовах інформаційного суспільства, співпраця і партнерство у взаєминах дітей, педагогів, батьків.

СТРУКТУРА ЗАКЛАДУ

педагог- організатор

медичний працівник

УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Станом на 05.09.2021 року в школі навчається в 80 учнів у 9 класах. Середня наповнюваність одного класу складає 9 учнів. У школі функціонує 1 інклюзивний клас, в якому навчається 1 дитина з особливими освітніми потребами. Головним принципом інклюзивності освіти є створення школи для ВСІХ дітей. Саме у такій школі індивідуальні особливості дітей та їх особливі освітні потреби сприймаються як корисний ресурс, особиста унікальність, а не проблема. За допомогою кваліфікованих педагогічних працівників надається належний супровід та підтримка учням у їх соціальній адаптації, розкритті своїх інтелектуального, фізичного та духовного потенціалів. Завданням нової української школи є створення інклюзивного освітнього середовища - сприятливого середовища для спільного навчання, виховання та розвитку дітей з урахуванням їх потреб та можливостей.

У педагогічному колективі панує тверде переконання, що кожен учень — це унікальна і неповторна індивідуальність.

Якісний склад педагогічного колективу закладу складає:

16 педагогічних працівників та 11 працівників технічного персоналу.

З них: 1 педагог має педагогічне звання – «Старший учитель», 7 учителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 8-першу. 3 нагороджені почесною грамотою МОНУ.

У закладі створені умови для професійного зростання педагогів. Педагогічні працівники підвищують свою професійну майстерність при КВНЗ «ВАБО», проводять та відвідують  семінари, тренінги, педпрактики.

Проходять онлайн навчання, курси на сайті EDera.

Атестація педагогічних працівників здійснюється згідно з вимогами Типового положення про атестацію та відповідно до перспективного плану проходження атестації вчителів. Виконано на 100% план курсової перепідготовки вчителів при КВНЗ «ВАБО» згідно визначених термінів.