"Люби природу не для себе, люби для неї!"

Date: 31 січня 2020 о 12:49, Refreshed 1 лютого 2020 о 16:27

Еколого - натуралістичний гурток "Юні друзі природи"

Наш гурток є тим маленьким осередком, який здійснює виховну роботу еколого-натуралістичного напрямку.
 Практична значущість роботи  гуртка полягає у розкритті тісного зв’язку роботи гуртка еколого-натуралістичного напряму з дослідженням особливостей природних умов рідного краю.
Планування роботи здійснюється таким чином, щоб  теоретичний матеріал поєднувався з практичними завданнями: проведенням дослідів, фенологічними спостереженнями, збиранням лікарської сировини, масовими еколого-натуралістичними заходами.
Основна увага, що проходить через свідомість кожного вихованця, формування його особистості, стимулюючи самостійні пошуки нових знань, дослідницько-експериментальну діяльність, відкритті для себе джерела народної мудрості предків, активізації мислення й творчих здібностей.
Характеристика  роботи гуртка
Функціонування гуртка «Юні друзі природи» включає різнопланову діяльність вихованців відповідно до програми роботи гуртка – дослідження особливостей природних умов  рідного краю, участь в природоохоронних заходах, виконання науково-дослідницьких робіт за обраними темами, участь у краєзнавчих конференціях, конкурсах.
  Науково-дослідна діяльність гуртківців  забезпечує продуктивний зв’язок теорії й практики в процесі навчання, сприяє формуванню у дітей життєвих компетенцій. Це унікальний спосіб відображення  дійсності, що дає змогу виявити себе, випробувати власні сили,  докласти свої знання, принести реальну користь, показавши публічно результати роботи.
Гуртківці проводять фенологічні спостереження. Це дає можливість глибше, всебічно, системно вивчати сезонні зміни в природі, бачити взаємозв'язок явищ природи, милуватися природою, спостерігати її красу та велич, відпочивати, розуміти важливість природного середовища для людини.
Отже, найголовніше завдання нашого гуртка - дати змогу дітям належним чином оцінити важливість знань екології.
Comments:
Only authorized users can leave comments.